Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell összerakni a...

Mrtomi kérdése:

Hogyan kell összerakni a szétesett, valamilyen logika szerint összerakható Miskolci egyetemi ezüst gyűrűt?

Figyelt kérdés
Idén vettem, széthullott, logikai kézségem ilyen tekintetben kb 0, esélytelen összeraknom.
2011. júl. 9. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hűha, ha olyan amire gondolok, akkor szép kis fába vágtad a fejed. :) A szüleimnek van hasonló, én sosem tudtam összerakni őket, nem csak logika kell hozzá szerintem, egyáltalán nem könnyű az. Próbálj neten hasonlóakat keresni, hogy hogyan is kell úgy összefűzni, hogy jó legyen!
2011. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány darabos? Találtam neked pár linket.

[link]

[link]


Próbáld ezek alapján, hátha...

2011. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó ég, köszi a linket! Én 6 éve vettem egy erdész-gyűrűt, kb. 2 nap alatt szétesett, azóta se tudtam összerakni... :D De most sikerült. :D


Igaz, azóta tök más pályán vagyok. xD

2011. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nagyon szívesen... :D Viszont megmondhatnátok, hogy valamelyik suliban nincs-e építőmérnököknek hasonló, mert én is szeretnék szerezni egyet, de nálunk nem módi.
2011. júl. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a linkeket. Találtam végül magyar linkeket is, de ilyen szintű logikai összerakó kézségem annyira 0, hogy az első lépés után is vörös fejjel idegesen nem értem már mit kell hogyan. Annó egy papír hajót se tudtam sose összerakni. Szóval hagyom.
2011. júl. 10. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy küldd el, megpróbálom összerakni aztán visszaküldöm, de ahhoz nagyfokú bizalom kellene, így gondolom nem mennél bele! :)

Nincs az egyetemen olyan ember, akinek van hasonló és össze is tudja rakni?

2011. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már dolgozok, jelenleg Pesten, nem járok már egyetemre, ismerőseim nem sok volt ott amúgy se. :(

Az elküldést köszi, de vicces lenne ha minden egyes szétesés után levélben küldözgetném ... :D Majd ha lesz hozzá türelmem, akkor bevégzem, egyzser.

2011. júl. 11. 15:58
 8/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
Én össze tudom rakni Budapesten :), de ez nyilván már tárgytalan.
2013. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó szerencsét!


Nem csúnya dolog picit setét pogányként vásárolgatni bALEKgyűrűt a feladatok elvégzése nélkül?

Selmecen megtanítanak kirakni amikor kapod.

Aufot nem akartok bérelni esetleg?


Most az Óbudaiak akarják egy az egyben lemásolni a hagyományainkat,kapnak is rendesen...


Vivát Miskolc!


(Egy újvárosi szervező kohlenbrenner)

2018. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!