Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom laikus szemmel...

Hogyan tudom laikus szemmel megállapítani, hogy egy érettségi igazi, vagy hamis? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Rettentően fontos dologról van szó. Viszont nem tudok nyomozni, mert könnyen megüthetem a bokámat, ha melléfogok. :/ légyszi kíméljetek a kérdezz rá a törzslapszámra kezdetű okosságokkal. Erre nincs lehetőségem
2011. júl. 11. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekelnek az "okosságok", akkor sajnos semmi esélyed eldönteni, hogy igazi-e egy érettségi vagy sem.


Esetleg, ha meg tudsz nézni egy olyan érettségit, amit ugyanabban az évben adtak ki ugyanabban az iskolában és össze tudod hasonlítani. De gondolom ez esélytelen.

2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi de félreértettél...hidd el okom van rá, hogy itt érdeklődjem és ne kérdezzek rá konkrétan..családi ügy..
2011. júl. 12. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!