Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet ilyet csinálni?

Tényleg lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Még van egy évem hátra a szakmából amit nem szeretek ezért ott szeretném hagyni. Lehet ilyet? Van más ami jobban tetszik de félek, hogy az osztályfőnököm lekiabál, hogy miért hagyom ott azt az egy évet. Valaki csinált már ilyet?

19/L


2011. júl. 11. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ezt az évet már csináld végig és utána kitanulod a másik szakmát is, így két szakmád is lesz
2011. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem is. Jobb dolog több lábon állni, ha valamiért nem tudnál elhelyezkedni abban amit szeretnél, de nem szeretnél éhen halni.

Aztán amíg a rossz szakmában dolgozol, addig kereshetsz másikat. Asszem 3 hónapig indoklás nélkül felmondhatsz, de utána is elfogadják indoknak hogy találtál jobb állást.

2011. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 wingu ***** válasza:

azért azt sem árt számításba venni, hogy csak egy tanfolyamot fizet az állambácsi

én pölö már nagyon megbántam, hogy végigcsináltam az elsőt

2011. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!