Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 304 illetve 310 pont elég...

304 illetve 310 pont elég valami államilag támogatott szakra a Nyíregyházi Főiskolán, vagy csakis költségesre elég?

Figyelt kérdés
sajnos csak ennyi pontom van, mert ugye 400pontot ér az érettségi duplázva, abból van 304 illetve 310, többletpontom sajnos nincs. :S
2011. júl. 14. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy főiskolára kéne menned? Azt úgy szokás választani, hogy megcélzod, milyen szak érdekel és oda jelentkezel. Ha téged semmi nem érdekel, akkor talán jobb volna várni egy évet, tanulni és dolgozni, hátha küzben megtalálod az utad. Ez a "valami államilag támogatott szak" pont csak arra elég általában, hogy elvégzed ketteskékkel, aztán lesel, amikor diplomás munkanélküli leszel. Akkor már többet ér az is, ha elkezdesz dolgozni, legalább pénzed lesz.
2011. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, van konkrét elképzelésem, csak kíváncsiságból feltettem a kérdést h elég lett volna-e ez a pont, ha csak államis szakot jelölök meg, természetesen ebbe minden benne van, olyan szak is ami nem érdekel, meg meg sem jelöltem, csak kíváncsiságból feltettem a kérdést.
2011. júl. 14. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
De mi honnan a frászból tudjuk? Le sem írtad, hogy melyik szakról van szó.
2011. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalálsz, sztem többnyire elég a pontod, vagy csak kicsi hiányzik, akkor meg egyél le egy nyelvvizsgát.

2011. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!