Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek? NAGYON FONTOS

Hogy viselkedjek? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés
Két tantárgyból kell pótvizsgáznom, és ma tudtam meg, hogy szóbelizni is kell!!! Mit tegyek, hogy ne pánikoljak be, és hogy ne makogjam végig az egészet?? Kérlek, segítsetek, nagyon félek!!! :'( Kicsit csendes vagyok, és félek, hogy a tanárok felfalnak egyben!!! :( Nagyon kétségbe vagyok esve... :( :(
2011. júl. 14. 12:46
 1/5 anonim válasza:
Én is 2 tantárgyból. Én is ideges vagyok a javító vizsga miatt, nagyon lámpalázas voltam mindig is és most is az vagyok. Próbálj azért megnyugodni, hisz ha szépen felkészülsz, nincs mitől félned (tuti). Próbáljon meg ne az lenni a fejedben, hogy parázol, hanem szépen elfogsz menni, levizsgázol és már csak azt veszed észre, hogy túl is vagy rajta. Ok, mondani könnyű, de menni fog! Én írásbelinél kevésbé vagyok lámpalázas, de ha szóban feleltetnek, nagyon betudok tojni. Éppen ezért, próbálok nem a félelemre koncentrálni, hanem a kérdésre és hamar túllehet leni rajta. Szóval, csak semmi pánik. :)
2011. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*lenni
2011. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
NE idegeskedj! Semmiképp se pánikolj be, mert az a halálos ítéleted! Készülj becsülettel, gondold végig, mire mit mondasz, és a legfontosabb, hogy végig maradj nyugodt. A tanárnak nem az a célja, hogy megbukj (ha az lenne, nem kéne pótvizsgáznod), 10/9 embert átengednek.
2011. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok nem fognak lenyelni :) tudom, hogy nem látszik, de ők azért vannak ott, hogy segítsenek. Készülj szépen rendesen és magad is megfogsz lepődni, hogy milyen gyorsan túlestél rajta!
2011. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Probald a szobeli vizsgat ugy kezelni, mintha egy beszelgetes lenne. Tulajdonkeppen az is.
2011. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!