Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek vele...

Hogyan viselkedjek vele ilyenek után?

Figyelt kérdés

A gondom a pasim tesójának a csajával van.

Annak idején én mondtam a pasim tesójának aki akkor szingli volt hogy ez egy nagyon aranyos kedves lány.Összejöttek. Különösebben nem ismertem a csajt, csak igy látásból, pár faluval odébb lakik tőlünk.

Én már 4 éve együtt vagyok a pasimmal, ők lassan fél éve.

Eleinte semmi gondom nem volt a csajjal, igaz idősebb vagyok nála 4 évvel, de próbáltam vele barátkozni. Elhivtuk őket hozzánk vendégségbe stb. De már akkoris olyan fura volt. Nem csendes inkább olyan pökhendi:). Büszke tartásával. De mondom majd csak jóban leszünk.

Aztán mikor a környéken kiderült hogy együtt vannak,megindulta pletyka.

Hogy hogy járhat ezzel a k.rvával?Mert ez már mindenkinek megvolt stb stb.Középiskolában is megbukott, cigizik és nincs normális családi háttere.(szülei elválltak, de ez is bonyolult-nem akarom ide kiirkálni részletesen).

A pasim tesóját már a haverjai kezdték lebeszélni a csajról hogy csak kihasználja a férfiakat, autó kell neki, meg pénz stb- én ezt mind nem hittem el, pedig senkinek de tényleg senkinek nincs jó véleménye róla. Mindig megvédtem. És mondtam a pasim tesójának hogy ne érdekelje őt a pletyka ha szereti.

Erre az egyik legjobb barátnőm pár hónapja felkeresett és elég durva dolgokat mondotta csajról.Biztos forrásból hallotta.Én nem pletykáltam el senkinek, kivéve a barátomat. De tartottuk a szánkat. Majd egy veszekedés alkalmával a pasim beolvasott a saját testvérének a csajról. Hogy hagyja már ott az ilyen lányt stb.

Na most az egészből én jöttem ki rosszul, mert a csaj azt hiszi én nyomozok utána, és bántani akarom őt. Irtam neki smst többször is, de nem reagál rá. Pedig ez hónapokkal ezelőtt történt. Ha a pasim szüleinél vagyunk nem is köszön nekem.....és ez nekem borzasztóan rosszul esik mert én soha nem bántottam. És ennek ellenére is én irkálok neki meg keresem a társaságát.Ma is megyünk a pasim szüleihez. Ők is ott vannak. Multkor addiga a kisasszony enni sem volt hajlandó amig ott voltunka konyhában mi is. Hogy lehet valaki ennyire büszke? Miért nem ismeri fel ki a valódi ellensége?Mert nem én vagyok. A pasim szüleinek se tetszik ez, de szerintem még a végén ők is majd azt hiszik én tettem valami rosszat, hogy ennyire haragban vagyunk.

Terhemre van odamenni, és jópofizni. Egyébként meg csak van valami alapja ennek a sok pletykának. Már lassan tényleg én is utálom meg megvetem amiért ilyen hülyén viselkedik. Gyerekesen. És csak magamat járatom le. Ma meg megint legyek hozzá én a kedves?Ő meg hozzám se szól.

23L


2011. okt. 29. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod erre szokták azt mondani a postás a hülye. Sajnos ez mindig így van. Olyan, mint amikor elmondod valakinek, hogy megcsalta a párja az esetek 80%-ban te leszel a legnagyobb bunkó. Legalábbis az első időben. Szerintem te mindent megtettél az ügy érdekében, talán még a barátod beszélhetne vele, hogy nem nyomozol utána stb. A barátod szülei pedig nem hiszem, hogy elhinnék mindezt vagy úgyis rákérdeznek miért vagytok rosszban.
2011. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A pletykákkal bizony nagyon vigyázni kell. Embereket lehet vele tönkretenni. Gondolom, rájött a veszekedés alkalmával, hogy te mondhattál valamit.

Ha ők jól megvannak, ne szóljon bele nekik senki.

Lehet, hogy nem is igazak, amiket mondanak.

Ha van is valóságalapja, lehet attól, hogy nincs biztos családi háttere. Arról sem tehet, viszont könnyebb megbotlani az ilyen embereknek.

De hiszen mindnyájan hibázunk valamit.

Próbálj vele beszélni, mondd el őszintén, hogy nem akartál bajt. Hátha megenyhül.

És ne pletykálkodj, látod mik kerekedhetnek.

2011. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit,nézd levegőnek.Hiába a pasid tesójának a csaja,nincs hozzá közöd.

Meglátod majd nyitni fog ő az irányodba.De ha nem,akkor se érezd magad kínosan.

(jaj de örülök,hogy nem faluban lakom ilyenkor.Undorító ami ott megy).

2011. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, hónapokkal ezelőtt történt az eset, és 6 hónapja vannak együtt. Szerintem az esett neki rosszul, hogy a pletykákkal mindenki betámadta az ő bontakozó kapcsolatuk. Az ő fejével gondolkodva az hagyján, hogy haverok, ismerősök, de pont te is, aki már szinte ahhoz a családhoz tartozik, ahova ő is be akar (talán) kerülni. Nem tudom, érthető -e, de arra gondolok, hogy az a legfájóbb, ha olyasvalaki tesz (akaratlanul is) keresztbe, akitől nem várnád.


Megértem a haragod, de nagyon rosszindulatúan írsz a lányról, süt a szavaidból az unszimpátia. Szerintem ezt ő is érzi, és a pletykával együtt ezért is nem áll inkább szóba veled, mert sejti, abból nagy balhé lenne.

Kicsit megvédve őt, még nagyon fiatal, és ha otthon nagy családi gondjaik vannak, nagyon elesettnek és magányosnak érezheti magát. Tíz körömmel kapaszkodik a barátjába, mert talán ő az utolsó láncszem, akinek a segítségével normális életet élhetne. A büszkesége lehet, hogy félelem és elesettség, akit sokat bántottak az életében ilyen fiatalon, az megkeményedik.


Én a helyedben szemtől szemben odamennék hozzá, kedvesen megkérném, hogy üljön le és elnézést kérnék a keverésért. Érthető, hogy félted a leendő sógorod, de amíg te sem látsz 100%-ig tisztán a lány ügyében, ne akarj beleavatkozni. Majd ők rendezik, a srác legfeljebb pofára esik és kirúgja a barátnőjét, ha olyan gáz.

2011. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!