Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan javíthatnék a helyesírá...

Hogyan javíthatnék a helyesírásomon?

Figyelt kérdés
A sok gépezéstől már én is bizonytalan vagyok szavakban..:S látom,hogy a sok ember,hogy írja helytelenül a szavakt és az marad bennem :( Mivel javíhatnám?
2011. júl. 14. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvass többet könyvet,újságot..meg cikkeket itt a neten..:)
2011. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Olvass sokat! Lehetőleg könyveket. :) Biztos találsz valami olyat, ami tetszik, és hidd el javulni fog. Ráadásul a fogalmazásban is segít. :D
2011. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja hát igen..:D a fogalmazásom katasztrófa:S a helyesírás régebben tökéletes volt,de most:(
2011. júl. 14. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne csak olvass.

Vannak helyesírási gyakorlók.

A legjobb szerintem Antalné Dr. Szabó Ágnes hogyan írjam c. könyve, olcsó is, jó is. Találsz még több könyvet, ha rákeresel. Plusz nem árt olvasni és gyakorolni a helyesírási szabályokat. Bizonyos helyesírási szótárak elején le van írva az elmélet.

2011. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvass régi könyveket, mert a maiak tele vannak helyesírási hibákkal, sajnos.
2011. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!