Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar országon van olyan...

Magyar országon van olyan iskola ahol valamilyen harcművészetet tanítanak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kell lennie,főleg szakkör keretében.(:

Meg nyelvtant is tanítanak..

2011. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyelvtan szakkörrel jobban járnál, akkor talán nem írnád külön saját hazád nevét...
2011. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én egybe írtam de a gép aláhúzta és amikor meg külön akkor nem húzta alá. De amúgy egybe szoktam írni.
2011. júl. 17. 21:27
 4/8 anonim ***** válasza:
És te a gépre jobban hallgatsz, mint az eszedre???
2011. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sz.Gina99 ***** válasza:
Én szerintem tuti. Biztos hogy kell lenni, de ha kutatsz a neten, lehet találsz.
2011. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
OFF: Biztos Általános Iskolás a kérdező, hagyjátok, ne bántsátok, csak le tudja írni!
2011. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakkör/Sport/Hobby van vagy ezer.Ha egyetemi/főiskolai/szakközép/szakmunkás végzettséget akarsz,akkor arról tegyél le,harcművészettel hobbyként tanulhatsz,vagy sportolónak mehetsz belőle,de a sportolóknak nem kell végzettség.
2011. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De lehetsz katona, akkor a Zrínyi M. Nemzetvédelmi Egyetemet kell majd megcéloznod.
2011. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!