Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha érettségim és fémforgácsoló...

Ha érettségim és fémforgácsoló szakmám van, de szerenék még tanulni, ezek közül melyiket válasszam? Vagy teljesen másik szakmát inkább?

Figyelt kérdés

Ezek közül midegyiknek van valamilyen szinten köze ahhoz amit csnálok, csak nem tudom melyik lenne a jobb választás.



CAD-CAM informatikus

Gépgyártástechnológiai technikus

Gépipari mérnökasszisztens


2011. júl. 18. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem gépsz vagyok ugyan, hanem vegyész.

Viszon ahol én tanultam, ott is volt mérnökasszisztens képzés. Így ez alapján lebeszélnélek róla. Semmivel nem több szakmailag, mint az ugyanolya, ám "sima technikus" párja. Annyiban különbözik, hogy ott több gazdasági és menedzsment meg hasonló nagyon izgalmas marhaság van. Illetve elvileg (ELVILEG!) magasabb bérkategóriába tartozik. Azért csak elvileg, mivel nem igazán tudnak a munkáltatók vele mit kezdeni, és ezért "csak sima" technikusként alkalmazzák őket.

A gépgyártástechnológiai technikust nem ismerem.

Én a CAD-CAM informatikust választanám.

2011. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, pont azzal több a mérnökasszisztensi képzés a technikusinál amit le is írtál, magasabb végzettség, több mendzsmenttel és töltelék tárgyal jár együtt.
2011. júl. 31. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
szakmailag viszont nem igazán, és a munkáltatók többsége nem tudja mi az
2011. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként mind a 3 jó, te tudod melyiket szeretnéd a legjobban. Válaszd hát azt;)
2011. aug. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!