Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tetoválással felvesznek egy...

Morison kérdése:

Tetoválással felvesznek egy rendőri szakiskolába?

Figyelt kérdés
A hátamra szeretnék egy tetoválást, aminek most nagy szerepe van az életemben (egy keresztet szárnnyal és alá a család nevemet). Tudni szeretném, hogy gátolni fog-e ez a bélyeg az elkövetkező életemben. Előre is köszönöm.
2011. júl. 18. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy tudom csak akkor nem, ha látható helyen van. De azért érdeklődj utána.
2011. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs sok rendőr ismerősöm, azért szerettem volna itt érdeklődni, hátha idetéved egy, aki tudna segíteni :) de köszönöm, ez is egy kisebbfajta jel :)
2011. júl. 18. 17:49
 3/7 anonim válasza:
100%

Pár száz éve a tengerészek azért tetováltattak keresztet a hátukra, hogy megússzák a korbácsolást/botozást.

Bocs, tudom, hogy ez az infó nem visz téged közelebb a válaszodhoz. :) (Csak eszembe jutott...)

2011. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ige, gondoltam hogy nem tudod kitől megkérdezni azért írsz ide:) De azért ha valóban rendőr akarsz lenni, akkor valami hitelesebb infót is kéne keresned.

Addig is ittvan néhány vélemény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__98938-iga..

2011. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy pár ilyen kérdés már a gyiken. A tetoválás elvileg nem látszódhat ki egyenruha alól. Tehát rövid újjú alól. Továbbá nem ábrázolhat tiltott jelképet. pl. horogkereszt.... De hogyha még nem csináltattad meg és mindenképpen ezt a pályát szeretnéd választani akkor szerintem jól gondold meg hogy meg csináltatod e.
2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a ruházat eltakar, ott lehet tetkód. Amit nem takar el, pl kézfej, alkar, torok, arc ott nem, vagy is lehet, csak kizáró ok...

Szóval a hát tetkó az OK, nyugodtan megcsináltathatod.

Egyik rendőr ismerősömnek a vádliján volt egy hatalmas tetkó, a másiknak meg hátul a nyakán és felvették mindkettőt.

2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megnyugodtam :) nem horogkereszt meg ilyesmi, amit leírtam, egy kereszt és egy nonfiguratívokból összeállított szárny illetve a családnevem gót betűtípussal (az olvasható és szép formából:))
2011. júl. 19. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!