Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 év múlva befejezem az...

2 év múlva befejezem az érettségit. Akkor leszek 31 éves. Érdemes, vagy egyáltalán lehetséges még belevágnom a Rendőrtiszti Főiskolába? Ennyi idősen van rá reális esély hogy fölvegyenek? Vagy menjek előbb a sima rendőr szakiskolába és onnan tovább?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezés feltételei:

...25. életévét be nem töltött...

Sajnálom!

2009. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki mondta, hogy 25 év alatt lehet csak jelentkezni, kedves előző!

Az utcánkban van egy már családanya, kb. 40 éves lehet, és tavaly kezdte levelezőn! Nagyon tetszik neki, és jól is megy. Egyébként rendőr most is.

Úgyhogy szerintem hajrá!

2009. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem az RTF holnapját és onnan írtam ki. Amit elsőnek írtam az úgy van, méghozzá a nappalin. Nem beszélek csak úgy megalapozatlanul... Levelezőn más a helyzet, szinte még bonyolultabb, de inkább olvassa el maga a kérdező...

[link]

2009. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak feltételeztem, hogy 31 évesen nem nappalin akarja elkezdeni.
2009. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja?! :)
2009. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy levelezőre csak tagállományból mehetnek.És onnan is csak ,ha az elöljárója beajánlja és biztosít neki elhelyezést az iskola befejezése után.Jól olvastam?Civilként nem mehetek levelezőre se?Köszi!
2009. dec. 15. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam hogy 30 éves kor felett nem lehet.Kérdezd meg a Tanulmányi Osztályon,az a biztos
2010. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most azt olvastam a Szegedi Rendészeti Szakközépiskola honlapján,hogy ott 33 éves korig lehet jelentkezni.Ez két éves képzés,de szerintem utánna már el tudod végezni a levelező szakot a Rendőrtisztin!Bár a levelező szaknál azt írta hogy 3 év szakmai gyakorlatnak kell lenni.Arról nem találtam infót hogy levelezőn mennyi a korhatár.

Azt nem tudom hogy tudod-e,de én hallottam olyanról hogy van még egy lehetőség bekerülni a Rendőrtisztire.Az átképző esetében.A múltkor felhívtam az RTF-et,azt mondták ez csak akkor működik,ha rendőr vagy,és van még mellette valamilyen diplomád.Máshonnan meg olyat is hallottam,hogy nem kell hozzá rendőrnek lenni,elég a diploma.

2010. febr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!