Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kérvényt adtam le az...

Ha kérvényt adtam le az efelvimmel kapcsolatban, arra kapok választ és mikor? Nem sorrendmódosító meg ilyen kérvény, hanem más témájú

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem a pontszám miatt kellett kérelmet küldenem, annak a feldolgozása 4-5 nap volt..
2011. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a feldolgozással van baj, hanem kérdést tettem fel nekik és arra kb. mikor lesz válasz, vagy lesz-e egyáltalán:S
2011. júl. 20. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
hívd az ügyfélszolgálatot, úgy biztos a siker
2011. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már hívtam, nem tudnak semmit.

Csak az érdekel, hogy küldenek-e valamit, vagy valahogy értesítenek-e, hogy mi van?!

2011. júl. 20. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
én is írtam, de az csak egy sima email volt, arra pl válaszoltak 1-2napon belül
2011. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
e-mailra nekem 2 napon belül válaszoltak, ha e-felvi felületen kérelmet adtál be, akkor azt feldolgozzák, a kérelmek menüpont alatt látod az állapotot, az is kb 2 nap, bár nekem még fel kellett hívnom őket, mert egyiket se értették meg :D
2011. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!