Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így van esélyem a kollégiumra?

Így van esélyem a kollégiumra?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan pletykát hallottam, hogy a kollégiumi felvételnél szoktak csalni. Hogy nem vesznek fel olyanokat, akik jogosultak lennének rá és inkább a pénz diktál.

Nekem csak 1 szülőm van, aki a testvéremet és engem lát el és az egyetemtől is messzire lakok (kb 240 km). Így van esélyem, hogy bekerüljek a koleszba?


2011. júl. 21. 09:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem tuti. Remélem. Sok sikert. Én is mennék koliba, de csak 40km-re lakom a remélhetőleges egyetememtől.
2011. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, a pénz diktál, mivel nincsi ngyen a kollégium. Nálunk is gazdag szülők gyerekei töltik fel a kollégiumokat, bár ugye az volan logikus, hogy akinek pénze van, az inkább bérel egy lakást a - kényelmetlen - kollégium kifizetése és a csúszópénz helyett... (ez most irónia volt)


Pontosan hogyan gondoltad ezt? Ahogy én látom, általában azok kapják meg, akiknek szüksége van rá.

2011. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

09:50 : köszi :) nagyon aranyos vagy. Azért, szerintem nem fogsz kimaradni a jóból :)


09:51 : http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-.. ilyen történeteket hallok... :S

2011. júl. 21. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is parázok, mert csak 60 km-re lakom az egyetemtől, ahhoz elég messze van, hogy az egész napom oda legyen ha innen kellene bejárnom, de annyira meg nincs messze, hogy a bejárás lehetetlen legyen:S Plusz nekem a szüleim együtt vannak, tesóm nincs, de mégse vagyunk olyan szinten anyagilag, hogy az albérletet bírjuk. De hát ez gondolom senkit nem fog érdekelni. Sajnos...
2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!