Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kompetencia mérés nálatok...

A kompetencia mérés nálatok is csalás volt?

Figyelt kérdés

Mondja meg valaki őszintén mire való ez?

A mi iskolánkban például úgy zajlik, hogy a tanárnő megmondja a válaszokat a diákoknak, csak azért, hogy jó legyen az iskola átlaga...

Az egyik ismerősünk, másik iskolába jár, de ugyanez volt a tapasztalata,.

Akkor ez a mérés értelmetlen, mert nem a diákok, hanem a tanárok tudását méri.

Mire való ez?


2011. júl. 21. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat az ilyen impotencia mérés. Legalább nem élesbe megy.
2011. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az ellentéte volt anno. A végét mindenki üresen hagyta, mert már annyira unta.

Minek stresszeljem rajta magam, ha semmit nem számít? :)


Én valahogy mindig a matekot írtam először, annak a felét még normálisan megcsináltam, de utána már annyira untam, hogy tojtam rá. A 12 szövegértést meg 2 óra matek után kinek van kedve megcsinálni? Hagyjanak már. :D

2011. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
:D Nálunk általánosban azt mondt a tanár h jegyre megy, XD bevettük..később kiderült nem ér semmit, segíteni nem segítettek, ma már érettségizett fiatal vagyok, de anno akkor ezt a kompetenciát is nekünk kicsiknek is majndem úgy vették mint az érettségit, semmi segítség, nincs beszéd, szigorú szünettartás stb..
2011. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nálunk általánosban és a középsuliban is nagyon szigorú körülmények között kelett megírnunk. ez egyébként szabálytalan, ha segít a tanár vagy bárki! ennek direkt az a lényege, hogy egyedül írod. Ez így nem igazságos!!!
2011. júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!