Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miről írjam a szakdolgozatomat...

Miről írjam a szakdolgozatomat, ha banki szakügyintézőre járok?

Figyelt kérdés
Szeretnék ötleteket kapni, hogy miről írjam, valami olyat szeretnék ami nem túl elcsépelt (pl. bankkártyák), de nem is túl nehéz. A válaszokat előre köszönöm.
2011. júl. 21. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hitelválság? ;) Aktuális, és annyi cuccot találsz róla a neten, mint semmi másról. :)
2011. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan tornászta fel 1 év alatt az Orbán kormány a chf/huf árfolyamát 180 forintról 240 forintra.
2011. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de én is banki szakügyintézőre járok, és szeptemberben lesz az utolsó évem. Ha gondolod "segíthetjük" egymást. :)
2011. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberek elmúlt 20 évben történt megváltozott pénzügyi szokásairól. Ez szerintem jó téma. Elindulhatnál onnan amikor még nem volt kötelező a bankszámla a fizetések átvételéhez, vagy egyéb tranzakcióhoz, amikor még csak takarékszövetkezet létezett és az OTP. A hitel nagy kegynek számító mivoltáról. Aztán az EU szabványai amikor beléptek a képbe, hogy az emberek elkezdtek túlköltekezni...stb. (Ha tényleg érdekel, hosszabban is leírnám neked milyen aspektusokból közelíteném meg a témát, ha írsz privátot)
2011. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat azt hiszem meg is van, tetszik a hitelválság :)
2011. júl. 22. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:

" tetszik a hitelválság :)"


Hát még nekünk.

2011. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hitelválság, mint téma.
2011. júl. 22. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Nehogy Orbán fóbiások által felvetett témákról írj, mert karó lesz. :)

Mindenki tudja, aki kicsit is olvasgatja a napi híreket, hogy nem Orbán tornázta fel a svájci frankot (Még leírni is vicces...:)) ), hanem a svájci frank MINDEN VALUTÁVAL szemben példátlanul erős. Nézd meg az Eurót...tavaly májusban 268 Ft volt, és most mennyi? 267 (ebben a pillanatban). És 2008-2009-ben volt az 317 is, a ROSSZ FORINT miatt!

2011. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, még annyi, hogy frank hiteles vagyok, szóval gáz a 235-ös frank nekem is, de meg sem fordul a fejemben, hogy OV-t hibáztassam, mert látom, hogy a frank erősödik, nem a forint romlik.

Ellenben 2008-ban a forint európa leggyengébb valutája volt, és míg más valuták emelkedtek, a forint romlott.

2011. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!