Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 320 pontom van és gyógypeda...

Ha 320 pontom van és gyógypedagógia fizetősére jelentkeztem ahová mint most kiderült 252 az idei ponthatár, akkor tuti felvettek? Az smst mikor kapjuk? Esetleg e-mailt is küldenek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, még mindig nem biztod, hogy felvettek... ember, szerinted mitől hívják ponthatárnak?


Azt meg csak a jó ég tudja, mikor kapsz SMS-t. E-mailről nme tudok.

2011. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, felvettek, gratulálok!:) Az smst én tavaly nagyon későn kaptam meg, tűkön ültem, mert pár ponttal léptem túl a határt, ezért zavaromban először azt hittem, nem sikerült :D Az sms megfog nyugtatni, de azt olvastam valahol, hogy azt sem szabad 100-asra venni. Kizárólag majd a levelet. De az sms után akarva sem tudnál vacillálni, hogy ez most így van, vagy mégsem. :D
2011. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igyekszem visszafogni magam a gonoszkodós poénkodással a választott szakod és a kérdéseddel kapcsolatban, de azért remélem érzed, hogy az első azért nem teljesen oktalanul adott picit beszólós hangulatú választ...


Igen, a ponthatárt azért is hívják pont így, mert az a határ, hogy ha van annyi pontod, akkor felvettek, ha nincs, akkor nem.

Ha még azt sem tudhatnánk belőle, hogy vajon felvettek-e, akkor nem sok értelme lenne a dolognak...

2011. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bázzeg lehet, hogy rád néznek beiratkozáson és azt mondják, bocs, te nem kellesz :)
2011. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!