Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy nem tudok...

Lehetséges, hogy nem tudok majd beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre és eléggé félek, hogy nem leszek majd szimpatikus senkinek. Eléggé csöndes vagyok és nem tudok csakúgy bárkivel beszélgetésbe elegyedni vagy valami. Meg kezdeményezni is félek. Gimiben sem sikerült igazából bekerülnöm semelyik "klikkbe" vagy társaságba. Igazából nem voltam rosszba senkivel, de nem is lett senki olyan hű de nagy barátom.

Van így bármi esély arra, hogy bárkivel is összebarátkozzam az egyetemen?


2011. júl. 22. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha így állsz már most hozzá, nulla esélyed van. Ha nem akarod, hogy így legyen, szedd össze magad, és fizess be első lépésként a gólyatáborba.
2011. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megyek gólyatáborba, de akkor is félek, hogy egyedül maradok.
2011. júl. 22. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A félsz, hogy egydül maradsz, minden bizonnyal egyedül is maradsz.

Ha nem félsz, hogy egyedül maradsz, akkor is egyedül maradhatsz, bár kicsi az esélye, de akkor is legalább addig jól érezted magad.


Melyiket választod?

2011. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ...velem ugyan ez van :/...én is félek.
2011. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fölszedsz gyorsan egy csajt és ellesztek kettesben is. vágod... ;-)
2011. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8:23 - Lány vagyok.
2011. júl. 23. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez a helyzet, most megyek egyetemre

esély mindig van rá h beilleszkedjünk, csak nyitottnak kell lenni és tenni érte hogy kedveljenek meg minden sz.ar

amit mondani könnyű, de nekem is vannak ilyen problémáim mint neked

melyik egyetemre mész?

2011. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!