Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeged albérlet! Mennyiből,...

Szeged albérlet! Mennyiből, és merre éri meg?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz,3an mennék Szegedre albérletbe friss egyetemistaként. Arra lennék kíváncsi,hogy körülbelül egy hónapban mennyiből lehet kihozni,és hogy mekkora az a távolság,ami még elfogadható.Gondolok itt legfőképpen bulikra,hogy ki hogy oldja meg a hazajutást,ha pár kilóméterre lakik.

Köszönöm,kritikát nem kérek,elsősorban nem bulizni megyek,de azt tudom,hogy napközben jócskán van közlekedés. :D


2011. júl. 23. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nézd, az árak változóak, függ a minőségtől és a távolságtól persze. Az egyetemtől távolabb eső helyenek olcsóbb, közvetlen közelükbe drágább.

Saját példa: Felsőváros (jogra járam szóval onnan számítom a távolságot), 15-20 perc busszal, plusz 2 perc séta v. 15 perc villamos és 5 perc séta. Csodás lakás, 4.emeleten saját szoba, ketten voltunk. Tényleg modern meg minden. 30E volt havonta plusz a rezsi amit sose úsztam meg 20E alatt, télen fűtésszezonban volt vag 30-40E is. Ez fejenként nem pedig összesen. Baromi drága, még ha szép is. Ha pedig bulizni mentem (sűrűn nem volt ilyen) akkor 3/4 óra séta, mert éjjel már nincs tömegközlekedés. Szóval elköltöztem...

Mars tér (nem tudom mennyire vagytok ismerősök Szegeden) szóval frekventált hely, 3. emelet külön szoba egy másik csajjal laktam együtt. 20at fizettem szobáért plusz rezsi ami 10E volt fűtési szezonban volt max 15-20 de ez csak egyszer fordul elő. Szóval határozottan jobb volt. :) Szóval vannak különbségek. Csoporttársam 3an aludtak egy szobában, ő 15E fizetett összesen (szoba plusz rezsi). Ők összesen 5en laktak abba a lakásban. ÉRdemes iwiwen aprók között körül nézni, ott szoktak jó hírdetések lenni.

2011. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
banyek mi is 3-an megyünk,de az Istenért se találunk jót, ami nem a város másik végén van:P
2011. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az offot. :D

Akkor jól veszem le,hogy jó lenne belváros közelébe találni,mert éjszaka nekem sincs sok kedvem hazakullogni.Mi fejenként max. 30at szánunk rá.De akkor keresünk tovább,hátha szerencsénk lesz.

2011. júl. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!