Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így meg tudnék élni szerintete...

Így meg tudnék élni szerintetek? (gyógytornász szakmáról lenne szó)

Figyelt kérdés

Gyógytornász szeretnék lenni, de emellett rekreációszervezést, Dévény-tanfolyamot és masszőrtanfolyamot is végeznék, hogy több lábon álljak, meg ugye ezek kapcsolódnak is a szakmához.

Emellett még spanyol, angol és német középfokú nyelvvizsgám is van, amikből talán később felsőfokot is megpróbálok szerezni.


Szerintetek jól meg tudnék így élni a későbbiekben?

Csak azért kérdezem, mert ugye nagyon telített a szakma, de ezzel szeretnék foglalkozni.

Sokan azt mondják, inkább orvosnak menjek, mert jó vagyok kémiából és bioszból, de az rengeteg felelősséggel jár, sok a túlóra (ebből kifolyólag esetleg tönkremehet a házasság), stb.


Köszi a segítséget!


2011. júl. 23. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg. Pláne ha nyelveket is tudsz! Azzal még külföldre is mehetnél,ha esetleg itt Mo-n nem jönne össze.

Gyere a Semmelweisre,énis oda járok! :) Feltéve ha pesti vagy...:)

2011. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a SOTE a célom :D mi leszel, ha nagy leszel? :P
2011. júl. 23. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Dietetikus,ha minden jól megy :)

Amúgy egy ideig anno énis vaciláltam a rekreációszervezésen,hogy az legyen-e vagy emez. De mivel nem vagyok egy sportlady,meg a kaják jobban is érdekelnek,így döntöttem a diet.mellett. :D

Te jövőre érettségizel? Nagyon jó suli amúgy,jó fej tanárokkal!

2011. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, jövő ilyenkor tudom meg, hogy felvettek-e :D
2011. júl. 23. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán! Én most a gyerekemmel járok Dévényre (ahol alig van időpont, mert olyan sokan várnak sajnos) és egy kezelés 3-5000.- között mozog. A magánban 5000.- egy kezelés és teltház van. Szerintem ebből meg lehet élni és csodaszép dolog. Az én fiamat is egy Dévényes gógytornász állította lábra! :)
2011. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, amúgy én is most leszek elsős a SE-n, csak nem mint gyógytornász. :)
2011. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisfiadnak is, és neked is a felvételhez!:) Minek tanulsz, ha szabad tudnom? ;)
2011. júl. 24. 13:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Szülésznő :) De még csak most kezdem. :)
2011. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az is szép szakma. Szerintem jobb is, hogy a fiad születése után tanulsz szülésznőnek, állítòlag csak szülés után lehet valaki igazán jó ezen a téren :) végülis logikus ;P
2011. júl. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!