Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Marketingből és gazdaságtanból...

Marketingből és gazdaságtanból lehet-e külön külön érettségizni mert azt halottam hogy a 2öt össze kell vonni és így Közgazdasági marketing alapismeretek néven van mert én mind a 2böl szeretnék?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én idén érettségiztem középszinten közgazdasági marketing alapismeretekből. Nem volt nehéz. Nekem ez volt a választott tárgyam, szóval nemigazán törődtem vele.Az írásbelire kemény 1 napot tanultam, év közben sem vittem túlzásba a tanulást.Az érettségim 63 %-os lett, az írásbeliben csak közgáz szokott lenni. A szóbeli pedig A,B tételes. Nekünk 20 marketing és 20 közgáz volt. Szerintem egy sima elméleti gazdaságtan érettségi jóval nehezebb, bár ez az összeállítóin is múlik mert a tavalyiban volt egy szemét számítási feladat, ami a tanár szerint emelt szint (olyan 20 pont körüli feladat volt).Idén meg az elméleti gazdaságtan volt a nehéz. Szerintem jobb a közgazdasági marketing alapismeretek, mint az elméleti gazdaságtan. Én világ életemben 3 voltam, igaz lustaságból és kevés készüléssel ilyenre megtudtam írni, úgyhogy ajánlom. Az írásbelire elég a képleteket megtanulni, nem árt gyakorolni sem feladatokon keresztül a számítási feladatok miatt, átnézni a fogalmakat, mert van fogalommeghatározás is.Van benne feleletválasztós is és igaz - hamis, ha átolvasgatod a témaköröket és értelmezed azokat akkor tuti jóra megcsinálod.
2011. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!