Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül havonta egyetem...

Mennyibe kerül havonta egyetemistának lenni?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy kinek mennyibe kerül egyetemistának lenni a koli+havi élet. Légyszi íjátok meg azt is h az összeget ti mire költitek általában és h melyik városban vagytok? Én miskolcra mednnék...Haverom havi 33ből(14 a kolija) kollégiumban van,állami képzésen és ez - biztató - számomra,mert azt még ki tudnánk gazdálkodni,de érdekelne mások tapasztalata is.
2011. júl. 24. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 9 a koli, de elfogy havonta 30 (kolival együtt 40). A kaja általában 20-ba belefér, és akkor jól élek - ha meghúzom magam, 10-et spórolhatok azon is -, mellette meg elfogy még egy tízes, mert vagy ruha kell, vagy cipő kell, vagy valami teljesen más, de mindig van valami.
2011. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Budapesten vagyok. Albérletben lakom.(Nem bírok idegenekkel lakni!) Olyan 70-75-ből jövök ki havonta.
2011. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. 40-ből kijövök én is, igaz elég szűkösen. Ebben benne van a 9k koli is, busz, meg minden egyéb. Szegeden.
2011. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy melyik koliba vesznek fől és mennyi pénzt kapsz majd támogatásnak.

Bp-n egy közepesen jó koli hasonlóan 9k forint és a többi csak utazás kaja meg könyvek. én kb 40 et szoktam költeni de abból a kaja a legtöbb. kb 20 megy el mindenfélére és még egy 20 as kajára.

2011. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Pl. szaktól is.
2011. júl. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Még jöhetnek válaszok... :)


Utolsó: Energetikai mérnök szak.

2011. júl. 24. 23:16
 7/10 anonim válasza:

Én szegedre megyek idén és engem is érdekelne hogy menyiből élek meg:)

az érdekelne hogy ha nincs menza a koleszban akkor kb menyibe kerül 1 külső menza vagy hasonló megoldás a rendszeres meleg ebédhez havonta?:)

2011. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Pécsre járok, és kb. 50-ből jövök ki kényelmesen, de ebben minden benne van. Napi kétszeri meleg kaja, utazás, jegyzetek, koli, buli.
2011. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek: Egy menü kb. 700-750 Ft.
2011. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

01:40

Irinyiben 580 ft egy menü. :D Diáktanya és Tündérkonyha 600 ft körül van. Ezek a legolcsóbbak.

De a legjobb a Rizi-Bizi, igaz 700 ft, de méretes adagot kapsz és finom nagyon! :)

2011. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!