Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismerkedés a leendő egyetemist...

Ismerkedés a leendő egyetemista szaktársatokkal?!

Figyelt kérdés

Ismertek már valakit?

Nem féltek, ha nem ismertek senkit?

Hogy milyen könnyen találtok barátokat?

Vagy hogy kezdeményeztek beszélgetést majd?

Nem érzitek rosszul magatokat, hogy ha nem sok embert ismertek?


2011. júl. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, én ezen már túl vagyok egy éve, de ha nem gond, azért válaszolok a tavalyi élményeim alapján.

Tavaly nyáron én erre eléggé rákészültem, nagyon akartam, hogy egy jó kis társaság jöjjön össze, hiányoztak már az új élmények, új ismeretségek.

Amikor megtudtam, hogy felvettek, rögtön elkezdtem keresgélni a többieket, felvi fórumon, facebook-on, meg egyéb ilyen helyeken. Rögtön találtam is kb. 10 emberkét, de lehet, hogy többet, már nem is emlékszem. Közülük is van kettő, akik mára, egy év alatt nagyon nagyon jó barátnőm lettek, nagyon megszerettük egymást :)

Gólyatáborba nem tudtam elmenni, mégis úgy mentem már szeptemberben, hogy majdnem mindenkit ismertem, akik ott voltak, hiszen akiket már felvettem msn-re, velük is cserélgettük a többiek címét, hogy mindenki megismerhessen mindenkit.

Akiket meg nem ismertem, azokat simán megszólítottam orientációs napon, vagy utána suliban. Volt, akit pl. már előtte megkerestem facebook-on, de még nem beszéltünk, hozzá is odamentem, hogy 'szia, láttalak fb-on, ez meg ez a nevem, hogy vagy, mi újság, stb.'

Nálunk szerencsére tényleg egy nagyon jó kis társaság jött össze, sok szép barátság kialakult már egy év alatt is, rengeteg közös programot szerveztünk egész évben. Most sajnos ugye sokan nincsenek itt, mert más városban laknak, de így nyáron is megyünk egymáshoz, így az országot is bejárjuk :)

2011. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy mentem oda, hogy senkit nem ismertem. Nem voltam kari gólyatáborban, kolis gt-ből ismertem pár embert. Eskütételen összeismerkedtem egy szaktársammal villamoson: szia, te is eskütételre mész?

Aztán ott meg a többiek jöttek, kiderült, hogy többel egy koliban vagyok - akikkel még véletlen sem futottunk össze gt alatt -, aztán meg, mint fb-n, rajtuk keresztül ismertem meg a többieket, és mostanra azt mondom, jó évfolyam lettünk - már, akiket még nem szórtak ki :S

2011. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én facebookon keresgélem az embereket, hoztunk is létre csoportot, ott beszélgetünk, ilyenek. GT-be még nemtom h megyek-e, de ha nem, legalább pár embert fogok "ismerni".
2011. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!