Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Harmadikos egyetemista vagyok...

Harmadikos egyetemista vagyok (elvileg), de (gyakorlatilag) tele vagyok elsős órákkal, mivel családi okok miatt másfél évig nem tudtam órára járni. Ha észre veszik a professzorok, rá fognak kérdezni, tesznek valami megjegyzést vagy nem érdekli őket?

Figyelt kérdés
Nem mintha bármit tudnék tenni ellene, de jó lenne, ha nem stresszelném magam még ezzel is.
2011. szept. 20. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Kreditrendszer van, pont lesz*rják magasról az egészet, ne aggódj.
2011. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
A legkevésbé sem fogja érdekelni őket. 98%-uk azt sem tudja, ki vagy, azt meg főleg nem, hogy hányadik évedet taposod ott. Sőt, van olyan nagytudású tanár is, aki azt sem tudja, kiknek és milyen órát tart...
2011. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk is úgy van, ahogy az előző írta, az oktatók jó része teljesen fogalmatlan az oktatás rendjét illetően, rendesen belezavarodtak a régi és új, osztatlan és kétszintű képzés, meg persze a saját maguk alkotta tantárgy elnevezések dzsungelébe. Örülnek ha sikerül jó helyen adminisztrálniuk téged és az eredményeidet.
2011. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

A kutyát sem érdekli, hogy mikor végzel el X és Y tárgyakat. Rajtad kívül még biztosan akad, aki bukott valamiből, elfelejtette felvenni korábban vagy csúszik...

Néha szemináriumon rá szoktak kérdezni a tanárok, mégis kik ülnek bent, milyen szakirányuk/minorjuk van és mióta. Legalábbis nálunk. (Illetve van olyan is, hogy egy előadáson bent ül a másodikos évfolyam + a harmadikos fele. :D)

Vagy figyelj.. ELTE biológián egyesek azt se tudják, hányadévesek. Csak el akarják végezni, végre-valahára. Nem nézi ki őket senki, na. :)

2011. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!