Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A PPKE-BTK kollégiumai Piliscs...

A PPKE-BTK kollégiumai Piliscsabán tényleg olyan szigorúak? És más koleszokhoz képest?

Figyelt kérdés

Most vettek fel a Pázmányra pszichológiára, és a család szerint anyagi szempontból jobb lenne, ha bekerülnék valamelyikbe. Utánaolvastam mindegyiknek, és egyszerűen megijedtem. Katolikus vagyok, valamilyen szinten gyakorlom a vallást (vasárnapi mise), de nem szeretem, ha ennél jobban rám erőltetik. (Az egyetemi oktatással ilyen szempontból nincs bajom.)

Továbbá este 10 után tényleg benn kell tartózkodni?

Ha bejutok egy ilyenbe, akkor le kell mondanom arról, hogy időnként bemenjek Budapestre mondjuk este szórakozni?


2011. júl. 25. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

írj ide, itt gyülekezünk Pázmányos bölcsész gólyák és a felsőbb évesek válaszolnak minden kérdésre!

2011. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. júl. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!