Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. - ben első héten íratnak...

12. - ben első héten íratnak dolgozatot?

Figyelt kérdés
Most csütörtökre esik az új tanév kezdete, pénteken nem lesz semmi, aztán az azt követő héten? Meséljetek, Nektek hogy volt.
2011. júl. 26. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Első hét vége, matek ismétlő dolgozat, kémia ismétlő röpdolgozat, angol nyelvtan dolgozat, de sztm ez tanár és sulifüggő, van ahol 12-ben a 11-es anyagot fejezik be az első hónapban, mert az azért egy elég masszív anyag.
2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kémia nincs, angolból már majdnem befejeztük a könyvet, csak jött a szünet. Matek? De jó. :S
2011. júl. 26. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt hittem mindenkinek szeptemberben kezdődik a suli.. nem mondjátok hogy most mentek iskola :|
2011. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Iskola? :O

Ismétlő dolgozat? Nekem ilyeneket nem kellett megélnem szerencsére. :D

2011. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:00


mer' "mázlincsta" vagy, én egy versenyistállóba jártam:o)

2011. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó nagyon szépen köszönöm szépen. :D

Na de tök őszintén,nem vagyok öreg,most távoztam el középsulimból,de augusztusban iskola? :O Erre semmiféle magyarázat nem létezhet,ilyen nincs. :D

Amúgy esetleg ált. suliban lehetett ismétlő dolgozat,de nem gimiben.

Matek tanár így is tudta,hogy hülyék vagyunk,neki nem lett volna egy doga,ami után ordíthat. ;D

Magyar,töri,angol.Imádnivaló tanárok voltak,szóval lehet,hogy tényleg mázlista vagyok. :D

Kémiám,bioszom nem is volt,fizikára meg hopp,elfelejtettem könyvet venni,mert nem igazán tanultunk.. :D


Újrolvasva a kérdést,talán nem most lesz a suli,csak ez a rossz idő beűzi az embereket. :D

2011. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!