Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudok pályázni kollégiumi...

Tudok pályázni kollégiumi elhelyezésre, ha még nem küldték meg a levelet az iskolától, ahova felvettek?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna segíteni benne?
2011. júl. 26. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom egyetemi kollégiumról van szó.


Ne aggódj, mert még semmiről sem vagy elkésve. Amit az egyetem majd küldeni fog levelet, abban meg fogsz találni minden információt a kollégiumi jelentkezésről, gólyatáborról.. stb.

Nem lesz semmi előnyöd abból, ha most pár héttel előbb jelentkeznél, mert nem gyorsasági alapon lesznek a férőhelyek elosztva.

2011. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez abban az esetben is úgy van, ha az iskolának nincs saját kolesza? Egy kolesszal és egy hotellal vannak kapcsolatban, nem tudom, fogok e így levelet kapni erről. Mert neten megtaláltam a koleszt, ott írják hogy aug. 4-ig lehet pályázni neten.
2011. júl. 26. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami tájékoztatást nyilván kapnod kell az egyetemtől. Az egyetem elkészíti a hivatalos papírokat, és a hallgatói önkormányzat meg hozzá teszi a saját papírjait (kollégium, gólyatábor.. stb.) és így küldik el egy borítékban, legalábbis nekem így volt.


az aug.4-i határidő az nem csak a felsőbbévesekre vonatkozik?


De ha nem sikerült megnyugtatnom téged, írj egy emailt a kolesznak, azt mondtad a neten megtaláltad.

2011. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt írták pótfelvételi: július 22-től augusztus 4-ig. MA felhívtuk, azt mondták, 4 után telefonáljunk, ugyhogy majd akkor felhívjuk őket. Esetleg azt nem tudod hogy pontosan mit is jelent az, hogy:

Első éveseknek szükséges a felvi.hu-ról a határozat a sikeres felvételről.? Még régebben regisztráltam, és az Én felvim részen van egy rész, ahol ugyebár fel van tüntetve, hova vettek fel, ponthatár, pontok, minden, de a nevem ugy konkrétan nincs oda írva mellé. Viszont kérik, hogy az is legyen feltüntetve. Ezt véletlenül nem tudod? Bocsi, hogy zaklatlak a kérdéseimmel, de nem igazán tudom :D.

2011. júl. 26. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj, szívesen segítek, ha tudok.

De erről az e-felvételis igazolásról vagy amiről beszélsz, fogalmam sincs.

2011. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!