Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Asztali számítógép főiskolára?

Asztali számítógép főiskolára?

Figyelt kérdés
Pár év és főiskolás leszek vagy albérletes vagy kollégiumos leszek. Asztali számítógéppel meg lennék vagy érdemes lenne laptopra beruházni?
2011. júl. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van,nem ügy.Koliban esetleg helyhiány miatt jobb a laptop,én albis vagyok,kettőnknek is van asztalija,de mi elfértünk.
2011. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából neked kell tudnod, hogy hordozni is akarod, vagy csak az albérletbe kell. Illetve, hogy mennyid van rá. Én egy egész jó konfigurációt vettem 15.000-ért, de laptopba (ugyan annyi tudással) már min 60.000 lett volna.
2011. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyiból praktikusabb a laptop, hogy haza tudod vinni, ott is tudod használni, ha szükséged van rá, szóval nem kell mindent pendrive-ra mentegetni, aztán hazaérsz és "jaj basszus ezt elfelejtettem". Egyébként meg amelyik neked szimpatikusabb.
2011. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzőekkel. annyit tennék még hozzá, hogy a laptopot suliba is be tudod vinni.

laptop az szép és jó, de tényleg csak akkor érdemes venni, ha kihasználod a hordozhatóságát.

2011. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!