Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A számítógép szerepe az ember...

A számítógép szerepe az ember életében?

Figyelt kérdés

Erről kéne németül egy eeszét írni, de még magyarul sem tudokxD Mármint nem tudom elkezdeni, kellee egy-két vázlatpont a dologhoz:)

Valaki tudna segíteni? Tudom, óvodás kérdés, de most valahogy nem tudom összeszedni a gondolataimat.


2011. szept. 16. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden embernél más szerepe van, az szerint, hogy miként használja. Egy gyerek számára lehet hogy csak játékszer semmi más, egy könyvelő számára „könyvelőgép“, az író számára „írógép“, más esetben CD, DVD lejátszó, vagy TV, egy diák számára akár a tankönyvet/tankönyveket is biztosíthatja, vagy a könyvtár szerepét töltheti be.

Van aki számára az ismerőseivel való kapcsolattartás eszköze, vállalkozók, mérnökök, kutatók számára egyszerűen valamilyen munkaeszköz.


Gondold végig, hogy még hol szerepel számítógép és ott milyen szerepet tölt be.

2011. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A legfontosabb dolog az életben ;)
2011. szept. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!