Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkezhetek államira...

Jelentkezhetek államira jövőre, ha most felvesznek pótfelvételin, és 1 évet halasztok?

Figyelt kérdés
Tudom, nem mindig engedik a halasztást, de az egyetem kihelyezett FSZ-ére járok középiskolába, ezért remélhetőleg megengedik. Szóval jelentkezhetek jövőre ugyanoda államira?
2011. júl. 27. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha kapásból halasztani akarsz akkor lehet hogy nem is kellene jelentkezned pótfelvin:) Mert ugye a jelentkezés is 6ezer. De ez csak az én meglátásom:D (Én is ezért nem jelentkezek most,szerintem,de még meglátom. )
2011. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi értelme pótfelvételizni, hogy ha úgy is halasztanál rögtön egy évet. Csak pénzkidobás.
2011. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, csak azért akarom ezt, mert fogalmam sincs mi lesz jövőre, annyira rossz a kommunikáció, és nem akarom, hogy meglepetés érjen. Így viszont biztos lehetek, hogy akármi is történik, jövőre el tudom kezdeni.
2011. júl. 27. 17:36
 4/13 A kérdező kommentje:
6 ezer megéri nekem a kockázatot.
2011. júl. 27. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak úgy iratkozhatsz be, ha kifizetted előre a fél éves költségtérítést.
2011. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Francba, tényleg így van. Akkor remélhetőleg nem változik a felvételi követelmény jövőre.
2011. júl. 27. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a halasztáshoz beiratkozni.
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha úgyse akarsz most még oda járni, akkor mi a fűzfának felvételizel???
2011. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Első kommentemben ott a válasz rá.


De most nem értem. Lehet azt, hogy pótfelvételizek, majd elsétálok az egyetemre és kapásból halasztok úgy, hogy ez egy forintomba se kerül? Mert mindenhol azt olvastam, hogy "a beiratkozás feltétele a ktg. térítés kifizetése".

2011. júl. 28. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett fizetni semmit. BEadtam a kérvényt h halasztani akarok. Igy megkaptam h oké szeptemberben,majd 1 év mulva kezdtem.akkor befizettem a manit és beiratkoztam..
2011. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!