Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha költségtérítéses szakon...

Ha költségtérítéses szakon kezdem az egyetemet akkor mi kell, hogy átvegyenek támogatottra?

Figyelt kérdés
Milyen átlag kell hozzá?Úgy hallottam lehet olyat, ha jól tanulok hogy átmehetek.
2011. júl. 27. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az átsorolásra pályázó hallgatók tanulmányi eredményétől függ. Igazából szerintem mindenképpen olyan 4,5 feletti átlagra kellene törekedni és pályázni kell az átsorolásra.
2011. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Melyik egyetem? Nem mindegy. Mindenütt más, még egy egyetemen belül a karokon is lehet különböző.


Vegyél fel és teljesíts minél több kreditet félévenként, és legyen minél jobb az átlagod. :)

2011. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!