Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki szereti a történelmet és...

Ki szereti a történelmet és miért vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
nem szeretm, mert nagyon unalmas
2009. ápr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Én sem szeretem, nem is tudom megtanulni, mert olyan magolós. Meg szerintem a 80%-a mese. Apukám teljesen mást tanult Hitlerről, mint én. Akkor most hogy is van ez?
2009. ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én se szeretem annyira a törit.Miért?Azért,mert számomra egy unalmas,száraz tananyag.Érdekel az irodalom és ha ilyen szakra akarok menni,nem akarok mellette úgy tanulni a törit,mint az iro.t
2009. ápr. 6. 16:12
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szeretem a történelmet tanulni. Egyszer szívesen elolvasom, de bemagolni utálom. És hát a tanárunknak hála nálunk magolni kell. Egész órán megállás nélkül diktál, és szó szerint kéri vissza a tananyagot. Pl.: azt írtam egy dolgozatban, hogy xy ekkor és ekkor meghalt, és áthúzta, mert ő nem azt diktálta, hogy meghalt, hanem azt, hogy távozott az élők sorából. De még ezer ilyen példám van. Szóval én nem szeretek törit tanulni. De idén érettségizek, szóval nem sok van már hátra.
2009. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Régen nagyon szerettem, de a fakt, meg az a b*zi tanár elvette a kedvemet az egésztől, még emelt szintem is akartam érettségizni:(
2009. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem csak 1939-től tetszik , mert valahogy az érdekel, de a többit nem főleg a dualizmus és a 48
2009. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
66%

Hát ez a magolás hülyeség!

Attól függ, hogy jó e az agyad!

Én el sem olvasom, nem hogy magoljak, és egész életembe a legrosszabb jegyem az 5 volt, és részjegyben is.:)

2009. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem szeretem. Méghozzá azért, mert hülye vagyok hozzá. Csomóan mondják, h csak meg kell tanulni, amivel részben egyet is értek...de szerintem vannak dolgok amiket meg kell benne érteni (hogy mi miért történt),nah nekem ez nem megy...

De a legfőbb ok amiért utálom, a tanárom:D Ha vki érdekesen elő tduná adni tetszene, de a tanárom idióta...

2009. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én sem szeretem a törit.

általánosban még szerettem, jó volt a tanár. a mostanival az a legnagyobb gondom, egyrészt mert 5x annyit diktál le füzetbe, mint ami a könyvben van (és ha jól tudom, nekünk csak a könyvet kéne tudnunk, az az érettségi anyag, mi pedig nem fakton vagyunk!!), másrészt meg utálom, hogy pl az mondja hogy egy bizonyos anyagból felelünk, de következő órán meg kiderül, hogy még az előtte lévő anyagból is (pl.)

különben itt most nem a tanárt akartam szidni, nagyon okos, intelligens:), de engem akkor sem érdekel :)

2009. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Attól mert koronként máshogy tanítják, attól még nem mese.

Persze egy legyintéssel könyebb elintézni mindent...

2009. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!