Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elfelejteni egy...

Hogy lehetne elfelejteni egy legjobb barátot?

Figyelt kérdés
Elegem lett már abból, hogy az állítólagos legjobb barátnőm miatt szenvedek szinte a legtöbbet.Állandóan fájdalmat okoz...Tudja, hogy milyen sokat jelent a számomra és szükségem van rá, de ezt mégse veszi figyelembe amikor cselekszik.Sokszor elfelejt engem.Elfoglalt ember, dolgozik, nagy családja van, de akkor is...Vagy jogtalanul vagyok kiakadva?Felejtsem el őt vagy mi legyen?
2011. júl. 28. 13:05
 1/2 anonim válasza:

Pontosan ugyanez történt velem is : (

De már régebben. Én megmondtam neki , hogy mindig piszkálsz meg miden.. És hogy olyan rossz , hogy mindig sértegetsz meg midenn és aztmondtam neki , hogy hadjuk a barátságunkat én nem akarok veled barátkozni.

És kész.

Azóta már vannak más sokkal aranyosabb barátnőim ^^

2011. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy barátban csalódsz, akkor ő csak a te fejedben létezett, mint barát. A barátság nem a szenvedésről szól.. Természetesen tolerálni kell egymás dolgait, de nem bántani és fájdalmat okozni! Szerintem erről az emberről csak te képzeled még mindig, hogy a barátod.
2011. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!