Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba de az a bökkenő hogy meleg . Próbáltam kiverni a fejemből, mondogattam magamnak hogy lehetetlen hogy össze jöjjünk de nem tudom elfelejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
az idő megoldja!!!Lehetetlen erre tanácsot adni hisz a kiszemelt nem vonzodik a te nemedhez,
2010. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Azért közölni közölheted vele a tisztánlátás kedvéért.


Csodák meg mindig megesnek, nem tudhatod... :)

2010. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pályázok akkor ha haverodra :P Cime? :D

Amugy elmondhatod neki h szerelmes vagy belé, de ne várj semmit. Én ilyenekre nemszoktam tudni mit mondani, sőt. Két eset van, vagy amikor naon lesz"rom és semmit nem mondok rá, vagy nagyon kellemetlenül érzem magam, de ha legjobb barátod, akkor lehet h elfogjátok tudni hülyülni ha neki ez kellemetlen.

2010. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
jah 19/f voltam
2010. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hinném, hogy ebből lehet valami.

Ilyen velem még nem fordult elő, de olyan volt már sokszor, hogy egy csaj bepróbálkozott.Nagyon kellemetlen volt. Remélem ti nem fogtok erre a sorsra jutni.

18/F

2010. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tegnap elmentünk egy szórakozó helyre a barátaimmal ott volt ő is és bemutatta nekünk az új pasiát . Gondolhatjátok megált az ütő bennem azt hittem megölöm magam együltő helyembe.A buli végére úgy leittam magam hogy kikotyogtam az egyik barátnőmnek aki ott volt .Lehet hogy nagy hibát követtem el , ő nem ivott anyit és megesküdött hogy nem mondja el senkinek de én azóta teljesen kész vagyok . Talán téleg az lesz a legjobb ha tőlem és nem mástól tudja meg .
2010. ápr. 23. 19:18
 7/17 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat !
2010. ápr. 23. 19:24
 8/17 anonim ***** válasza:

naszoval...

az a helyzet, hogy nagy gáz hogy beleszerettél.. :/

de kitudja.. bármi megeshet!

viszont szerintem neparázz mivel legjobb barátod és ezért ha megtudja nemfog csúnyán reagálni..

2010. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A melegek is tudnak nőket dugni nyugi..
2010. ápr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Képzeld el 3 masban :P
2010. ápr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!