Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit érdemes magaddal vinni...

Mit érdemes magaddal vinni gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Eddig egy 12 es doboz durexet meg egy üveg vodkát pakoltam be esetleg más valamit érdemes még vinni ?
2011. júl. 28. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Kevesebb óvszer több pia!

Komolyan egy üveg vodkával akarsz odamenni?Ne viccelj már.

Ha nem a Pázmány gólyatáborába mész akkor minimum két üveg pia, és vigyél legalább két pólót, két plusz alsónadrágot azokon kívül amik rajtad lesznek.És egy váltó farmert, hidd el ezek szükségesek egy keményebb este túlélésére.

Ha nem ereszted el magad akkor viszont az amit írtál elég, de az a 12-es Durex túlzás.

2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 karton sör 1 üve vodka 1 üveg jäger akkor ?
2011. júl. 28. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Így már alakul, komolyan.Ha valami jobb fej közösségbe kerülsz akkor ennyi kell vagy ott kell megvenned ami rohadt drága ott.

Ja és ne osztogasd el a piádat az elején azt csak a lúzerek teszik, egy két sörrel előbb mérd fel a terepet aztán amikor kialakulnak a "jobb" csapatok be lehet dobni a közösbe de szigorúan csak akkor!

Előbb mindig szemlélődj.:o)

Érezd jól magad.

Ja az óvszerre visszatérve, 12 felesleges ráadásul elég gáz ez a "gazdaságos családi kiszerelés feeling", két 3-as original doboz elég, hidd el még túl is biztosítottad magad és ha kell ott bontsd ki az stílusosabb.

2011. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy osztogatom el a drága piám mindenféle idegeneknek ... Viszont ha vannak ilyen osztogatós lúzerek lehet rászállok 1-2 re az elején :D
2011. júl. 28. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg te mit vittél magaddal ? Milyen pia setet ?
2011. júl. 28. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
De bzd+ vibrátort. Mint aki most menne először ilyen helyre, lehet egy óvszert sem kellene vinned.
2011. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Én magam részéről egy karton sört, két üveg silver tequilát, egy pár szem citromot, sót és egy vodkát vittem.

Figyelj hidd el, hogy egy idő után kialakulnak csoportok, és kb hajnal egy után a jobbakba igenis be kell dobnod némi piát a közösbe vagy kinéznek.Ne azt mondom, hogy mindet, én pl egy üveg tequilát megmentettem és hazahoztam de a többi lecsúszott közösen.

De mondom ez társaságfüggő, lehet, hogy egy olyan sulinak a gólyatáborába mész ami elég lapos akkor ennek a háromnegyedét hazahozhatod.

By the way ha nem adsz nem kapsz.

2011. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!