Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén vettek fel a SZTE-re és...

Idén vettek fel a SZTE-re és olvastam. Hogy lehet nagycsaládosoknak szociális ösztöndíjat kapni (államilag támogatotton vagyok) és a szociális ösztöndíjat hol lehet megpályázni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Erről a beiratkozáskor kaptok tájékoztatást. Ha mégsem, akkor kérdezz rá, az a biztos. Ki lesz majd plakátolva és a neten tudod intézni, ha majd a kért papírokat feltöltöd, de ezt úgyis mondani fogják.
2011. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mikor és hol fogják mondani? oké h a neten de ott csak tájékoztatót meg pontszámítást találtam semmit h honnan kellene begyűjteni a lapokat vagy kihez kell fordulni :/
2011. aug. 1. 21:15
 3/8 A kérdező kommentje:
jah bocsi oké beiratkozáskor :$ semmi :D
2011. aug. 1. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmi lapot nem fognak adni, hogy töltsd ki kézzel. Mindent elektronikusan tudsz majd intézni. Pl. majd be kell scannelned pl. tesódék iskolalátogatásiát és hasonló.

Megkérdezhetem, hogy milyen szakon fogsz tanulni?

2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
felsőfokú szakképzésben bankin leszek :) és ezt mikor tudom majd beküldeni?
2011. aug. 1. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor valamikor október környékén szokták kiírni a pályázatot.
2011. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felsőfokú szakképzésen nem jár semmilyen ösztöndíj.
2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már bocsika, de fsz-en miért ne járna ösztöndíj?

Én is azt végeztem az SZTE-n és nem egy csoporttársam volt, aki kapott szociális ösztöndíjat és többen kaptunk tanulmányit is. (Hozzáteszem, nem idén végeztem)

2011. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!