Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol nézhetem meg az SZTE...

Hol nézhetem meg az SZTE szociális ösztöndíj idei ponthatárát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nincs fent sehol, mert még nem határozták meg. De tudnom kéne, hogy hol várjam, hogy kiírják.
2011. okt. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

www. sztehap.hu-n tudod majd megnézni, ha jól emlékszem, korábban oda tették fel.

És azt nem tudod, hogy meddig tart a feldolgozási időszak?

Vasárnap adtam be, de még mindig semmi, eddig rá se bagóztak:S

2011. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy holnap (okt. 5.) megint összeülnek az okosok, mert egy csomó ember nem tudta, hogy kell beadni a csatolt űrlapot (Rendszeres szociális ösztöndíj igénylő-lap), amit az idén találtak ki hozzá. (Persze nekem is személyesen kellett utána néznem, mert nem írták ki sehova). Szóval a héten biztos nem lesz eredmény.
2011. okt. 5. 22:30
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi, a honlnap = okt.6.
2011. okt. 5. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Erről olvastam én is a BTK honlapján, hogy lesz valami kupaktanács :) Amúgy ezt annyira én se értettem, hogy mikor is kell elküldeni ezt az űrlapot.Miután kész lettem a helyzetfelmérővel, azt is elküldtem vele..lehet meg kellett volna várni, hogy lepontozzák előbb?

Most néztem moduloban, 128 pontom lett:( Lakótársamnak banyek 160...

2011. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!