Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány műveltségi területet...

Hány műveltségi területet lehet választani? (tanító)

Figyelt kérdés
A másik kérdésem meg az lenne, hogy vissza kell küldenem egy papírt, amin indokot is fel kell tüntetnem, hogy miért azt a műv. ter.-t szeretném, én matek tesi info-t jelöltem be, legjobban az első kettőt szeretném, de mindkettőt, van erre mód? És mivel indokolhatnám?
2011. aug. 5. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs rá mód, oda kerülsz, ahova elég ember van, és amire sokan jelentkeznek. És csak egyre kerülsz be. Én is épp most felvételiztem, és felvettek, ez nem így működik. Melyik suli?
2011. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elte

kaptam egy papirt, és meg kellett jelölni 3 műv. ter-t

2011. aug. 5. 13:13
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is eltére kerültem. Szaktársak leszünk :)

Igen, hármat kell bejelölni, azért, hogy biztos bekerülj valahová. Tudtommal ez úgy megy, hogy megnézik hova hány jelentkező van, és azt indítják, amire elég jelentkező volt. Le is van írva, hogy a háromnak muszáj különbözőnek lenni, és csak az egyikre kerülsz be.

2011. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De lehet hogy én tudom rosszul... Én ennyit fogtam fel belőle.
2011. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igen, láttam, hogy leírták, hogy csak egyre kerülünk be, csak figyelmetlenül olvastam.

De azért elég kár, én szivesen tanitottam volna 2 kül-t :D

2011. aug. 5. 14:07
 6/11 anonim ***** válasza:
:) Hát, én is, de majd szerintem még lehet rá lehetőségünk, ha ezt elvégezzük. Így is nagyon sok óránk lesz. Fiú vagy, vagy lány?
2011. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

lány :D és pécsről

te honnan?

mész gólyatáborba?

2011. aug. 5. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Tatabányai vagyok, szóval kicsit közelebb van pest :) Sajnos nem megyek, mert több dolog is akadályozza, pl: sok az idei kiadásunk, most festetjük az egész házat, és akkor költözöm pestre is, szóval csak 1 napra tudnék max lemenni, az meg ugye nem tudom hogy lehetséges-e, meg 1 napra sok azért a 13ezer forint.. :) Nem akarsz Velem msnen beszélgetni, ha már úgyis szaktársak leszünk?
2011. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és én is lány vagyok :)
2011. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

de, szivesen, vagy esetleg fb-on?

ha tudsz, irj egy privátot neveddel, vagy a msn cimeddel, én v.miért nem tudok privátot irni :(

2011. aug. 5. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!