Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet a gazdagréti...

Mi a helyzet a gazdagréti "cserepes" iskolával?

Figyelt kérdés

Tudtok valamit a "cserepes" iskoláról? Tényleg lebontották? A hírekben csak annyit olvastam, hogy sok vita alakult ki, mert a gazdagrétiek és a két párt nem akarta, hogy ott parkolóház épüljön. Manapság meg azt hallom, hogy nem bontják le az iskolát, hanem annak a telkén építkeznek. És nem tudom, mi az igazság...

Én abban az iskolában tanultam a tető leégése előtt. Fölháborítónak tartom, hogy nem akarják (vagy nem lehet) helyreállítani. Ha pedig nem lehet helyrepofozni, legalább újjáépíthették volna, mint régi korában. Véleményem szerint ez az iskola Gazdagrét történelméhez tartozik. A volt iskolatársaimmal együtt nagyon jól éreztünk magunkat az iskolában. Nagyon jó volt a társaság, a légkör és tetszett nekünk a környék, ahol sétáltunk. Sokan ismerték a "cserepes" történetét. Én gyerekként sokszor voltam Gazdagréten, mert ott lakott akkor az egyik barátnőm. Emlékszem, hogy gyerekek játszottak, tornáztak az iskola udvarán.


És most tényleg el kell búcsúznunk tőle? :(


2011. aug. 7. 10:54
 1/1 anonim válasza:
100%
Lebontották sajnos, és a helyére Aldit építettek.
2012. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!