Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetemnek van a...

Melyik egyetemnek van a legjobb klasszika filológa szakja?

Figyelt kérdés

AZ Elte-nek a DE-nek a PPKE-nek a PTE-nek vagy az SzTE-nek ?


Elte= Eötvös Lóránd Tudomány Egyetem

DE= Debreceni Egyetem

PPKE= Pázmány Péter Katolikus Egyetem

PTE= Pécsi Tudományegyetem

SzTE= Szegedi Tudományegyetem

És még az lenne a kérdésem hogy milyen? ui:Inkább azok válaszát várom akik tanultak vagy most tanulnak ilyen szakon.


2011. aug. 8. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
ELTE, de szart se fogsz érni ezzel a szakkal...
2011. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magáról a szakról nem tudok nyilatkozni, de az tény, hogy az ELTE-nek az utóbbi időben már csak neve van, a színvonala erősen hanyatló...
2011. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
SZTE,latin legjobb,ógörögről nem tudok sokat.
2011. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi,az elsőhöz szólva nem a véleményedet kérdeztem
2011. aug. 8. 16:16
 5/14 A kérdező kommentje:
úgy is írjátok meg lécci ha kiveszitek az elte-t a képből
2011. aug. 9. 10:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ELTE-párti vagyok, de szerintem nézd meg a tanárok önéletrajzát, publikációit, ez alapján megtudhatod, hol tanítanak a "legjobb" tanárok. Ha van olyan szakterület, ami érdekel (mármint konkrétan, pl. x. század ilyen-olyan témájú lírája), akkor keress olyan tanárt, akinek az a szakterülete (ha van) és oda menj, ahol az tanít. Ez is egy kiindulópont lehet.
2011. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy tudom amúgy, hogy asszíriológia (MA-n) pl. csak az ELTE-n van, szóval ha netán az érdekel, akkor már érdemes eleve oda menni, mert a tanárok fogják ismerni a képességeidet, lehet ez előny az MA-felvételin.

Azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, hogy nem fogsz vele tudni elhelyezkedni. Ha létezik egy adott szak, akkor a szakemberekre szükség van, lehet, hogy csak 3-ra, de lehet, hogy te leszel az egyik az a 3 közül. Ha jó vagy és elvégzel akár egy doktorit (nehéz, DE nem lehetetlen), akkor meg kétlem, hogy éhen halnál.

2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki a francot érdekli manapság, hogy tudsz-e Vergiliustól idézni?
2011. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó nem érdekel a véleményed
2011. aug. 10. 21:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Megint valami unatkozó szakmunkás?

Unalmas már, hogy ők jönnek ide osztani az észt, a tipikus demagóg dumájukkal, hogy jaaaj bölcsész meg jogász az mecki.

Nem ártana néhány elemzést olvasni a munkaerőpiacról, akkor talán nem magyaráznátok balfszságokat, bár ez nálatok abszolút elfogadott.

2011. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!