Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 7 darab szaktanári figyelmezte...

7 darab szaktanári figyelmeztetőm volt idén, de nem volt osztályfőnökim, pedig elvileg "következő fokozat" van. Én tudom rosszul, hogy 1 szaktanári után a következő fokozat jönne?

Figyelt kérdés
17/F, 11. oszt.
2011. aug. 8. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom,d ee z miért lényeges?

Nekem is volt általános suliban mindenféle figyelmeztetésem, de egyszer sem foglalkoztam a dologgal, hogy épp milyet kapok.

2011. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen, hogy ennyi után jönne a köv. fokozat. A bűn mértékétől függött a büntetés. Ergo, ha beszólsz a tanárnak, azért szaktanárit kapsz, ha belököd a medencébe úszásórán, akkor ofőit, ha meg tegyük fel felpofozod akkor igazgatóit
2011. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Visszabeszélésért kaptam mindet.
2011. aug. 8. 18:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Házirendben le van írva.


Nálunk 3 szaktanári után ofői, 3 ofői után igazgatói, 3 igazgatói után meg nevelőtestületi, de akár fegyelmi is lehet

2011. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincs általános szabály, a házirendben van leírva, de mérlegelhetnek is. Hiányzott netán?

Az előzőnek a figyelmébe ajánlom egyébként, hogy aki felpofozza a tanárt, az nem igazgatóit kap, hanem bíróság elé áll. Nem egészen ugyanaz.

2011. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az előző, értelemszerűen.
2011. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni az ilyen baromságokkal! Mi mindig kinevettük a tanárt, mikor szaktanárit adott.
2011. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor büszke lehetsz magadra... Komolyan az ilyen kölyköket meg kéne taposni, mint te... Nem azt mondom, hogy a tanár nem reagálja túl a dolgokat néha, de nem kéne kiröhögni... kár, hogy már nem lehet veréssel fegyelmezni a gyereket...
2011. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg téged kéne megtaposni, aki látatlanból ilyet mond valakiről. Nyugi, nem a szemébe nevettünk...hanem a háta mögött. Na így jobb? Amikor adta, pókerarccal ültünk tovább.
2011. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!