Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gyogyszereszeti egyetemet...

A gyogyszereszeti egyetemet ha elvegzem (5 ev) akkor utanna mar egybol lehet dolgozni? En uy ertesultem hogy a 3. evtol mar lehet de nem kell olyan mesteri fokozat vagy mi?

Figyelt kérdés
en nem ertek az ilyenekhez. most felveteliztem es szerencsere sikerult de nem tudom hogy az 5 ev utan meg kell-e tovabb tanuljak vagy mar egybol dolgozhatok? es igaz az hogy a 3. evtol mar lehet be segitteni penzert?
2011. júl. 27. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Dolgozhatsz. De mehetsz tovább különböző képzésekre is.
2011. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, UTÁNA már egyből lehet dolgozni, nincs szakosodás, mint általános orvosin. Ez a szak egységes, osztatlan, itt nincs mesterképzés! És igen, ha találsz olyan patikát, aki hajlandó fizetni, akkor beSEGÍThetnél akár pénzért, de ez nem olyan gyakori, meg egyetem mellett azért még elég húzós is lenne harmad-negyedévben.

Amúgy gratula a felvételihez, sok sikert és ami mégfontosabb: kitartást!

2011. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!