Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zárkózott embereknek érdemes...

Zárkózott embereknek érdemes gólyatáborba menni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nekik találták ki.
2011. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes.
2011. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Szió!

Igen szerintem igenis érdemes elmenned a gólyatáborba. Így lehetőséged nyílik kinyílni picit. Tudom lehet,h nehéz feladat ez neked. De itt az alkalom,hogy jól érezd magad és megismerkedj emberekkel.

Bevallom én is most készülök majd a gólyatáborba menni( nem végig, csak pár napig). Nem mondom,hogy olyan zárkózott vagyok, de nem is vagyok egy nagymenő szószátyár. Én is félek picit , de ha nem megyek el akkor azt fogom magamhoz vágni,h én erre is képtelen vagyok?!

2011. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
NEM. Tapasztalat, hogy nem nyílsz ki. Legalábbis velem ez volt.
2011. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Én sem nyíltam meg, csak még "balfékebbnek" éreztem magam. 5 napos volt, a 3. napon hazajöttem, mert nem bírtam tovább.
2011. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ha tudsz, mindenképp menj el! gimiben volt olyan otársnőm, aki nem volt gólyatáborban, és elég nehezen illeszkedett be egy olyan osztályba, ahol már mindenki "ismert" mindenkit, az egy hetes gólyatábor miatt ...
2011. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja, ez gimis? Az más, én egyetemire gondoltam. A gimisre nyugodtan elmehetsz.
2011. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én is most fogok menni, és én is zárkózott vagyok, de a 2 bátyám is volt, jó volt nekik, és ők se valami társaságközepék, sok embert meg tudtak így ismerni. Én elmegyek, aztán majd meglátjuk.

De az igaz, hogy írhatnának zárkózott emberkék a tábori tapasztalataikról.!! :)

2011. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szerintem sem, bár tőled is függ, én pl. nem bírtam, hogy piálásról szólt az egész -.-'
2011. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
egyetemi GT
2011. aug. 8. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!