Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Cukrász v kereskedő? Szerintetek?

Cukrász v kereskedő? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább cukrász! Alkot, előállít külföldön, belföldön is. Kereskedőből dunát lehet rekeszteni, sima élelmiszer eladó, kereskedő-boltvezető...hát? Ha üzletben van lehetőséged dolgozni, akkor kereskedő, de ha nincs kilátásban, esetleg külföld is szóbajöhet, akkor cukrász.
2011. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Kereskedőből dunát lehet rekeszteni"


- Meg cukrászból is. Egyébként ha felmerül ez a kérdés, akkor valószínűleg egyik sem megfelelő.

2011. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mmiért ti milyen szakmát tanulnátok?
2011. aug. 10. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont élelmiszer és vegyiáru eladó, kereskedő-boltvezető is megvan. (8 általános kell) Kereskedő képesítés az középfokú végzettségű(érettségi kell). (Nekem mondjuk van diplomám is, mehettem volna kereskedőnek, nem boltvezetőnek, a kettő közt nem sok a különbség) Nézem a külföldi oldalakat, angol nyelvterületen kell a cukrász, szakács. Itthon ne felejtsd el, hogy kicsit több mint 3 millió munkahelyből, kb. 600.000 kereskedelemben van. Tehát jó is meg nem. Asztalos meg ilyenek jók, ahol te alkozhatsz. (Én ezt tanulnám, ha újra kezdeném, nem egy kézzelfoghatatlan diploma) Diploma lehet, hogy jó lesz egyszer, de nem mostanában.
2011. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!