Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagyon nehéz...

Tényleg olyan nagyon nehéz bekerülni a vám és pénzügyőrséghez?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy minden féle vizsgálat (fizikai, pszichológiai, orvosi) van és a családom életvitelét is nagyon megvizsgálják. Ha valaki előadói munkakörre jelentkezik akkor is ennyire szigorú? Én nem akarok terepre menni, csak irodai munkára.
2011. aug. 12. 10:12
 1/4 anonim válasza:
Elég nehéz!!!! Én is erre a pályára készültem, de nem irodai munkára. Mivel a magasságom nem üti meg az RTF által kiírt magasságot, inkább nem is próbálkozom vele. Pedig gyerekkorom óta ez volt a vágyam. De igen, tényleg mindent megvizsgálnak. De nem akarok letenni erről az álmomról, inkább másképp közelítem meg a dolgokat. De ezt nem mondom el hogyan!! ;) :D
2011. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12:44-es: Beszopod magad a cégbe?
2011. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

20:40-es!!


Szeretem a hozzád hasonló, igen sok értelemmel megáldott "embereket... De tényleg...

2011. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*20:47-es
2011. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!