Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire nehéz bekerülni a...

Mennyire nehéz bekerülni a Vám-és Pénzügyőrséghez?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelnem a felvételi eljáráskor? Most hívtak vissza, és szeretnék felkészülni. (NŐ vagyok)
2009. márc. 11. 11:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? :)
2009. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi, már bekerültem....
2009. ápr. 4. 09:54
 3/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Hogy tetszik?

2009. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
22%

A vám és pénzügyőrségre a leggyorsabban úgy jutsz el, ha megkérsz valakit hogy hívja fel a finánc telefonszámot és állítson rólad olyat pl. illegálisan árusítasz műszaki cikkeket. és már másnap kivonulnak hozzád. fegyverrel, kamerával. átkutatnak mindent és ami számukra gyanús (még gyerek dvd is ami eredeti és egy darab van nálad) még azt is lefoglalják. sőt még ha egy olyan papírt találnak amire mondjuk kódokat írtál vagy titkos írást még azt is gyanúsnak nyilvánítsák és elviszik. Onnantól kezdve már időpontra mehetsz be.

Ja és az nem fontos hogy ki jelentette be. még ha áprilisi tréfaként akarata bárki is

2009. ápr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hehehe

Micsoda humor matyik válaszolgatnak ezen az oldalon....

Köszönöm a buzgón jött "segítségedet" (még ha áprilisi tréfának is szántad), de már bekerültem. És nem "illegális tevékenység útján".

2009. ápr. 10. 10:45
 6/20 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Elmondanád hogy működik ez az egész felvételi?

Én is gondolkodom rajta!

2009. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szia! Nos, nem akarlak elkeseríteni, de én nem tudtam bekerülni, kétszer próbáltam pedig.

Jelentkezés:

helyileg illetékes középfokú szervhez menj be, és jelentkezz, adni fog csomó papírt amit ki kell majd töltened....

Ha Budapesthez közel laksz, akkor oda add be a Közép-Mo. Regionális Parancsnoksághoz a jelentkezésed.

Fognak hívni úgy 2 hét múlva, hogy a havi egyszer megrendezendő felvételi eljárásra fáradj be.

Ott kell írnod tesztet, ami rohadt nehéz, van kb. 40 kérdés..Ha átmész a teszten, akkor van egy bizottság, aki elé be kell menni, és el kell szavalni, h miért akarsz ide menni, stb.... Kb. egy ilyen felvinél vannak vagy 60-an, és nem sok esély van a bekerülésre!!!!

Nekem volt erős hátszelem, de úgysem sikerült!!!!

A rendőrséghez hamarabb be lehet!

Érvek a VPOP mellett:

érdekes, nincsen vér, halott, baleset, stb. Sok, változatos munka, érdekes kiképzés...

Érvek ellene: keveset fizet, sokat kell melózni, bárhová áthelyezhetnek, nem nagyon akarnak majd kinevezni a ranglétrán, 1 éves kb. a suli, 4 hónapos határ menti gyakorlat (Záhony).

De ha nagyon tetszik, próbáld meg!

Privátban írsz, akkor rengeteget segíthetek Neked, pl. mit hogyan kell csinálni a felvételin, tesztekben stb....

Hátha Neked sikerül!

2009. jún. 10. 10:38
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Ki ez az észlény?

Még hogy "rendőrséghez könnyebben be lehet kerülni" ???

Na ne mondd, tán próbáltad nagyokos?

Jóval keményebb erőnléti felmérésen, és műveltségi valamint pszichológiai és eü. vizsgálaton kell átesni! Mielőtt lehúzol egy kemény fegyveres testületet inkább elgondolkozhatnál miért nem vettek téged fel? Ilyen írás után pszichológián élből meghúználak. De megtette más. Na csá

2009. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jaj, de okos vagy!
2009. jún. 11. 07:47
 10/20 A kérdező kommentje:

Elmondom mindenkinek, hogy előre ki vannak osztva a helyek, és nem úgy működik itt drága Hazánkban, ahogy kellene működnie, mert nagy ritkán vesznek fel olyan embert, akinek nincsen valami kapcsolatat.

De ez nem csak erre vonatkozik! A létező össze állami munkára vonatkozik...

Ha meg nagyokosnak sikerült más úton bekerülni, akkor legyen büszke magára, mert a kivételes emberek közé tartozik!

2009. jún. 11. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!