Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Klasszika filológiára menjek...

Klasszika filológiára menjek vagy töri szakra?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mert persze ha töri szakra megyek ott minorban fel tudom venni a latint és az ógörögöt de klasszikán meg nem csak a nyelvet hanem az irodalmat a kultúrát stb is tanulom? kérlek ne írjatok baromsgokat
2011. aug. 14. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Ismét egy mekiben kikötő bölcsész "csodálatos" szakokkal...
2011. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Töri. És vegyél fel mellé valami értelmes minort, például angolt, vagy németet, mert tényleg nem nehéz a mekiben kikötni.
2011. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem érdekel a véleményetek válaszokat várok nem véleményeket
2011. aug. 15. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Most nehogy más mi döntsük el helyetted, hogy melyik szakra menj. Köztudott, hogy mind a kettő nevetséges és alig lehet vele elhelyezkedni!!!
2011. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!

Válaszd amelyiket jobban szeretnéd.Majd osztok neked is meleg levest ha sorban állsz ünnepek előtt a többi hajléktalannal.Hála neked az ilyen végzettségű emberek miatt nem leszek sosem munkanélküli.

Tudod akármilyen elhivatott is vagy tiniként, csak addig fog tartani amíg nem találkozol a munkaerő piaccal.Majd ott szembesülsz vele hogy mennyit tanultál és nem kellesz sehová.


Szerintem végezz el előbb egy normális szakot amivel el lehet helyezkedni és azután jelentkezz erre a szakra.Máskülönben a diplomád a segged kitörlésére se lesz jó mert kemény papírra nyomtatják.


Üdv: egy szocmunkás (aki dolgozik is!!)

2011. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hányszor mondjam hogy nem érdekel a véleményetek és ne vágj már fel "miattad lesz nekem munkám" tudod inkább tartsd meg a véleményed magadnak
2011. szept. 5. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!