Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szoktatok főtt kaját vinni a...

Szoktatok főtt kaját vinni a suliba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mikor sulis voltam vittem. Főleg ha a hülyék kitalálták, hogy este 5 -ig ott kell dekkolni.
2011. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is vittem néha, ha olyan kaja volt itthon, ami jó volt hidegen is, vagy nem nagyon kellett vagdosni...:D pl krumplistésztát, vagy rizottót, de sültcsülköt nem vittem volna.:D
2011. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rántott hús és társai oké, de pacalt be ne vigyél már...:o)
2011. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szoktam.

sült krumpli, fasírt, szószos tészta.

sőt, eskü, hogy tervezem, hogy belógok egy jófej tanárhoz, hadd használjam a mikróját, ha már egyszer reggel 8-tól este 6-ig bent döglök az egyetemen. :D

19/L

2011. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nálunk a büfében megmelegíten akármit(pl ha valaki popcornt visz)szóval ez a része nem gázos.

csak azt hittem ciki lenne.

de sokszor van,hogy 4 óra körül érek haza vagy egyenesen a suliból megyek gyógytesire egy másik suliba és akkor nem tudok kajálni.egész nap meg nem lehet szendvicsen élni meg nem is egészséges.a büfé árairól meg ne is beszéljünk ha esetleg kevés lenne amit otthonról viszek.

vegetáriánus vagyok,úgyhogy nem fogok csülköt vinni:)

köszi a válaszokat.

2011. aug. 15. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ha nem maszatolsz össze mindent, akkor hajrá, vigyél! :)

te mit szoktál egyébként? hátha adsz valami tuti tippet. :)

2011. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vittem már, hurkát, spagettit, túrós-, mákos-, krumplistésztát.
2011. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!