Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi hasznom van abból, ha meg...

Mi hasznom van abból, ha meg van az összes kötelező olvasmány olvasónaplója?

Figyelt kérdés
Az olvasónaplók felét én írtam (azokról amiket olvastam), a másik felét pedig netről szedtem (természetesen azokról amiket nem olvastam). Hasznomra válik ez majd a suliban? (most megyek gimibe/emelt humán tagozatra & koleszba is.)
2011. aug. 16. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi hasznod nem lesz.
2011. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben a tanár olvasónaplót kér igen, bár ha nem vagy csendes típus és pont akkor fogsz csendben ülni amikor az általad nem olvasott könyvet vesziktek, szerintem észreveszi.
2011. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Veszteni nem vesztesz semmit! :)
2011. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak időt.. ?!

de én úgy vélem, hogy hasznos lesz, ha:

- feladja a tanár elolvasni.

- dolgozatot írunk a könyvből

- házifeladathoz

- ha olvasónaplót kér a tanár

2011. aug. 16. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát inkább olvass, és csinálj olvasónaplót, minthogy egész nap a számítógép előtt görnyedj, vagy idióta sorozatokat nézz! Olvasással legalább műveltebb leszel!
2011. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaja :) meg még szerintem ezek érettségihez való felkészüléshez is jól jönnek, tesóm jövőre érettségizik, mondta hogy majd kellenek a jegyzeteim :'D
2011. aug. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!