Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első napotok a...

Milyen volt az első napotok a középiskolában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Éjszaka alig bírtam aludni az igalomtól, úgyhogy leginkább fáradt voltam :P de nagyon jó volt! új dolgok, új emberek és végre nagynak érezhettem magam :)
2011. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
3 oszióra után 3 bemeneti mérés... fárastó :D ahhoz képest az érettségi light volt :D de komolyan :D
2011. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első napon volt az évnyitó, aztán megkaptuk a könyveket, beszélghettünk osztályfőnöki órán, majd hazamentünk.

Mivel akkor szerdán volt az első nap, így hétfő-kedden volt gólyakirándulás a suli területén, így ismertem már az osztálytársaim nagy részét.

2011. aug. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És nagy baj hogy nem mentem el a gólyatáborba mert nem akartam?
2011. aug. 17. 17:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyiból rossz, hogy nem mentél, hogy így jobban izgulsz most. De amúgy nem sokat számít. Így is megkedvelhetnek, vagy úgy is lehetsz nem szimpi, a stíluson meg az osztályon múlik.

Annyiból örülök, hogy voltam táborban, hogy így nem féltem egyáltalán az első naptól. Amúgy az első nap laza, könyvosztás, évnyitó, 3 osztályfőnöki (nálunk legalábbis) meg vagy 2-3 másik óra és mehetsz haza.

2011. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

5 oszt.főink volt

reggel bemegyek és egyből rám kiáltotak hogy: "mi az gabi első nap a suliba"

aztán elmentünk évnyitóra a müvházba és o.fő mögött ültem és hogy rfáradt voltam ásitottam egyet véletlen de szám előtt volt a kezem o.f hátra nézett és röhögött...

meg mikor magyarázta a termeket hogy mi hol van térképet rajzoltam :D meg hasonlóak

2011. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég rossz volt, mert nagyon izgultam új hely, úly, emberek, tanárok stb. De az osztályfőnöki óra volt a legrosszabb . 3 osztfő. óra volt megtartva az oszi olyan szigorú volt olyan volt mint egy kikébzőtáborban a főparancsnok. Azt kérdeztem magamtól hogy " úristen hova kerültem" tökre bevoltam parázva azt a napot soha nem szeretném újra átélni. De ahogy telt az idő jobban megismertem az osztályfőnököt és rályöttem hogy nem is olyan rossz csak az első napon volt olyan szigorú.
2011. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Első nap nagyon jó volt mert csak 11.-ig kellett bentmaradni
2011. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa basszus első nap volt a legjobb, mert 10-11-ig voltunk:D Emlékszem ültünk barátnőmmel a padban, és jöttek be egyenként az osztálytársak, nézegettük, és elmondtuk mindről a véleményünket úgy magunk között, és az egyik csajra azt mondtam, hogy na én evvel még beszélgetni se fogok, annyira nem szimpatikus, és most nagyon nagyon jóba vagyunk. Na itt egy példa, hogy ne ítélj első látásra.:)) Aztán amúgy nem volt olyan gáz, barátnőmmel mentünk be, így még nem is féltem, hogy jaj majd a nagyok megbámulnak, vagy valami, eltévedek esetleg:D Szóval amilyen rossznak hittem olyan jó lett. Bár aztán az első 1-2 hónapban szinte senki nem ment oda senkihez, aki számára ismeretlen volt, szóval mindenki elvolt avval akit ismert, volt osztálytárs volt. Te most leszel középsulis? Ne félj tőle:))
2011. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:07es vagyok

azt elfelejtetem hogy mikor már elkezdtem a 3. óra körül unatkozni akkor elkezdtem azzal szórakozni hogy körbe küldtem egy lapot amin az állt hogy "zsiros kenyér van a plafonon" és mindenki felnézett és azt röhögtük akik már látták és o.f meg elvette a felénél és felnézett /ezt majd próbálja ki mindenki!!!!!!!!!!!/

amikor kérdezte hogy ki volt ez akkor bevállaltam de nem lett belőle semmi de azota minden hülyeségemmel kiröhög de ezzel az elsőnappal szivébe zárt

de azt így elképzelheted hogy fenn van egy lábnyom meg a egy gumimaci a plafonon és az egyik gyerek 10 percig a zsiroskenyeret kereste és igy mondta hogy hol én csak a gumimacit meg a lábnyomott látom XD

2011. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!