Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A középiskolában 9. -ben...

A középiskolában 9. -ben milyen, hogy telik az első nap?

Figyelt kérdés

Általában mindenki csöndben ül a helyén?

A tanár miket mondd el?

Miket kell vinni ilyenkor?

Full ünneplő kell ?

Köszönöm a válaszokat:))


2011. márc. 27. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
iskola válogatja jobb helyeken azért kikel öltözni de valahol meg mind1 :)mondjuk nem most voltam elsős de 1 toll meg füzet ahova felírod az óra rendet meg ilyenek azt hogy a tanár mit mond el arra már nem emlékszem:)
2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
80%
Az meg hogy csendbe ül e mindenki az meg ember függő.
2011. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, jöhetnek még:)
2011. márc. 27. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

szia! én is most fogok ballagni :)

eléggé félek, hogy nem lesz könnyű beilleszkednem, mert elég csendes és visszafogott vagyok, és nehezen megy az ismerkedés :S

de próbálok nyitott lenni az új kapcsolatok felé


egyébként szerintem el fogják mondani, hogy mit kell csinálni

2011. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Én most vagyok elsős,hááát:D Mondták hogy melyik terembe menjünk,leültünk. Nagy zaj volt kint,bent meg mindenki néma csöndben ült:D Ha valaki bejött,köszöntek neki. Volt hogy egyik másik ember megbámult valakit. De amúgy nem volt kínos mert pl. gólyatáborban kötődtek barátságok,és így ismerte egymást pár embert,ahogy énis:) Beszélgettünk egymással,kérdezősködtünk. Aztán bejött az ofö,bemutatkozott,kérdezte a nevünket. Beszélt egy kicsit a suliról,majd az egész suli kiment a tornaterembe a tanévnyitóra. Ott beszélt 1 órán keresztül az igazgató,bemutatták nekünk a tanárokat,majd visszamentünk a termünkbe. Ott az ofö kérdezgetett rólunk,aztán ellenőrzőt osztott+órarendet diktált meg elolvastatta velünk a házirendet.


Nekünk csak 1-2 füzet + toll kellett. Még aznap megtartották az első magyar órát+matek órát. Hihetetlen izgalmas volt:/


Nem volt kötelező az ünneplő,csak annyit kértek hogy ne szaggatott farmerbe+kivágott felsőbe menjünk:)


De ez sulifüggő. Szerintem kérdezd meg beiratkozásnál,bár sztem úgy is elmondják. Ja,és mindenképp menjél gólyatáborba,hülyeség lenne kihagyni!!!:)

2011. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Előző vagyok,bocsi a helyesírási hibákért.
2011. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sok sikert, aki most megy:))

És utolsó naaagyon köszönöm a választ:))))

Élmények még jöhetnek^^

2011. márc. 29. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk rendesen kiöltözés volt, lányoknak fehér blúz/blézer és fekete szoknya, fiúknak öltöny. Egyébként szerintem ezt kifejezetten illik, egy délelőttöt ki lehet bírni. Egy tollat és füzetet mindenképp vigyél, órarend, stb... fontos dolgokat mondanak el első nap. Az embereket illetően meg nálunk majdnem az osztály fele egy suliból jött, tehát elég sokan ismerték egymást. Én a volt osztályomból egyedüliként érkeztem, de már ismertem pár embert (msn, stb), de nagyon hamar ment a beilleszkedés. Zsongás volt, izgatottak voltunk, azért minden új, csomó változás... alig vártuk, hogy megismerjük a többieket.

Most vagyok végzős, s ezért azt hiszem mondhatom, hogy nagyon becsüld meg az első évet... nálunk zseniális volt. Azon az éven valahogy beleszerettem a közösségbe. :) Persze nem minden cukormáz, sokra megtanít a gimnázium/középiskola, de felejthetetlen élményeid lesznek ott... én eddigi rövid életem legszebb 4 évét töltöttem velük.

2011. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Én csak annyit írnék, hogy van ahol nem első nap van az évnyitó. Egy füzetet,tollat,ennivalót,meg némi pénzt vigyél magaddal. Sok sikert.
2011. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
96%
Én is most megyek 9.-be, és eléggé félek, a haverkodástól, meg minden mástól..:/ , + hogy valamiben nem vagyok olyan jó , vagy esetleg nem tudok annyit mint a többi, és ezért lenéznek kinevetnek, elmennek mellettem , mint ha nem is lennék az osztálytársuk..:) + Sosem voltam hülye általánosban, mindig rendesen tanultam, de ha kérdeznek valamit a tanárok, és nem fogom tudni, ezt is elég kínosnak gondolom...:) Tesiből is jó voltam, persze voltak hiányok, pl kötélmászás, és ha ezt csak én nem fogom tudni megcsinálni, már égek..:) Szóval ezektől a dolgoktól elég nagy a parám, bár még van idő :)
2012. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!